Уейн Грецки Патрик Рой Подписа Авто 16X24 Снимка 1993 Купа Стенли Игра 4 UDA
zoom_in

BGN 71.92

Продукти
check Налично за поръчка

Автограф е гарантирана и сертифицирана компания Upper Deck Authenticated (UDA).Този артикул е подписан лично спортист или спортисти.Размер/Вид на продукта : Този продукт не е пронумерован.Този продукт се предлага като на снимката.Ние не гарантираме за конкретен сериен номер, ако стоката е пронумерован.Може да има някои незначителни промени в поставянето или разположение автографа.Моля, обърнете внимание, - експресна доставка не е на разположение за по-големи/тежки стоки.Потници в рамка, снимки в рамка 16Х20 или повече и т.н. Не могат да бъдат допуснати до участие.Моля, свържете се с нас, за да се уверите в това.С клиенти с множество връщането може да начислява такса за попълване на запасите в размер на 15% за резервации, без грешки.Две хокейни легенди, които са помогнали за пренаписване на учебниците по история НХЛ, са поставили на автографи на тази снимка, създадения UDA, от серия първенства Купа " Стенли 1993 г. между "Монреал Канадиенс" и "Лос Анджелис Кингс".С Рой в портата "Канадиенс" били безпрецедентни 10 поредни победи в продължението по време на плейофите 1993 година.Общо Рой спря 65 хвърляния за 96 минути и 39 секунди хокей с внезапна смърт в продължението на цялото пътуване Канадиенс към Купа.На финала на Купа "Стенли" Грецки изведе "Лос Анджелис Кингс" на първото място в шампионата."Кингс" спечели 1-ия мач от финалната серия, но "Канадиенс" отскочи назад, за да спечелим следващите четири мача и вземете у дома Купа "Стенли".Това е единственото нещо появата на Грецки на финала на "Кингс" след победата в четири първенства на Купа "Стенли" в Едмънтън.Патрик Рой спечели втората си от четири първенства на Купа "Стенли" през 1993 г., както и е обявен за MVP на финала за Купа "Стенли".И Грецки, и Рой постави подписа си с черна боя.Подписа се доказват чрез в рамките на пятиэтапного на процеса на идентификация на Upper Deck Authenticated.